Thursday, 19 June 2014

19.06.2014 HODY

Ahojte ďalší článok je tu. Nestíhala som teraz pridávať kedže bola škola - teda aj teraz je ale už sa neučíme a máme uzavreté známky takže hádam cez leto budem pridávať viac. Teraz Vám sem chcem pridať fotky, keď som bola na hodoch u babky a bolo tam super. Milujem to obdobie. Mala som na sebe len ľahké šaty strašne rada ich nosím a vysoké topánky, síce sú dosť vysoké ale mne to nerobí problém chodiť na vysokých a kedže tieto majú plný podpätok tak to je ešte lepšie. Vyšlo nám krásne počasie čo je plus a mohla som sa u babky celé dni opaľovať. Milujem teplo a budem si užívať leto naplno ( jak sa má ) a dúfam, že aj vy si LETO 2014 užijete !!!

Jednu mám aj s maminou. Trošku je tu malá ale to preto, že mám vysoké topánky. Inak všetky ostatné fotky sú s mojou sestrou. 
xoxo

3 comments:

 1. Anonymous12:56 am

  Milá blogerka,

  Si fashion, beauty, lifestyle alebo akékoľvek iná nadšená blogerka? Máš už webové stránky, profil na Facebooku a Twitter a chceš viac? Otoč svoj blog na aplikáciu a získaj si širšie publikum.
  Tvoj blog zaregistrujeme v Apple App Store a v Google Play Sore a vytvoríme ti tvoju vysnívanú aplikáciu. Urobíme to rýchlo, veľmi elegantne a za najlepšiu cenu na trhu.
  Tvoja aplikácia bude kompatibilná s iOS a Androidovými telefónmi, tabletmi a iPadmi.
  So svojimi folowermi ostaneš v bezprostrednom kontakte. Ak si práve zverejnila na svojom blogu príspevok o svojom najnovšom outfite alebo recenziu tvojho nového rúžu, tvoji následovníci to budú okamžite vedieť cez push notifikácie.
  Sme taktiež pripravení prepojiť tvoju aplikáciu s Facebookom, Twitterom, Instagramom alebo Youtube.
  Poď na to!

  Team apps4bloggers
  apps4bloggers@gmail.com
  http://www.apps4bloggers.com/

  ReplyDelete
 2. nádhera :))

  Zvu tě na mou giveaway: http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/08/tights-giveaway.html :)

  ReplyDelete